Les Halles & Magnétophonique / Graal / Sacrifice Seul / PDT / DVDJ NNS v Punctum


Genot Centre, Cáry mlhy & Punctum uvádí francouzský AV večer v Punctum - Krásovka;

Les Halles & Magnétophonique // FR (Not Not Fun Records, Carpi Records) + DVDJ NNS // CZ
Les Halles je post-new age projekt Baptiste Martina. Zakladatel labelu Carpi - sám vydávající na vlivné značce Not Not Fun - ve své hudbě pracuje s originální kombinací panovy flétny, terénních nahrávek a vesmírných kláves. Jeho pastorální zvuk dává vzpomenout na nahrávky vydavatelství Ghost Box i nadreálnou nostalgii Boards of Canada. Les Halles právě vydal svoji první desku, a ta zní jako vzpomínky na léto strávené ve stínu olivovníku, které se nikdy nestalo, ve VGA grafice. V Praze se představí se svým častým spolupracovníkem známým jako Magnétophonique a projekcemi od české VJky DVDJ NNS.
https://halles.bandcamp.com/
https://magntophonique.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/dvdjananas/

Graal + PDT // FR (Le Cabanon)
Graal je hlavní postavou labelu Le Cabanon. Ve své sólové tvorbě pomocí gramofonů, CD playerů a kazetových přehrávačů vytváří zvukové koláže stírající hranice mezi žánry.
https://soundcloud.com/graaaaal
https://www.facebook.com/graaaal

Sacrifice seul + PDT // FR
Sacrifice Seul je improvizační DIY techno projekt posouvající možnosti dostupné zvukové techniky. Výsledkem je svobodná hudba osvobozená od svazujícího řádu.
https://soundcloud.com/sacrificeseul

Graal + Sacrifice Seul + PDT /Remote controlled video/
Graal a Sacrifice Seul se následně představí v kolaboračním setu, který stejně jako jejich sólová vystoupení doplní živá světelná/videoprojekce od francouzského AV umělce PDT.

Vstupné: 100 Kč (dobrovolné).

https://www.facebook.com/events/161068930983279