pondělí 27. února 2012

EMPTYSET - MEDIUMEmptyset chystají EP Medium, které má vyjít na konci března na Subtext Recordings. K tomu si nechali od Claytona Welhama a Sama Williamse nahrát video k titulní skladbě. Točilo se ve Woodchester Mansion, navenek hotové, ale uvnitř nikdy nedostavěné budovy neogotického sídla z 19. století. Woodchester Mansion je ideálním místem pro gotický horor, neživot několika duchů a vzhledem k možnosti si sídlo pronajmout i pro večírky na úrovni.

Z tracku samotného se zdá, že Emptyset hodlají pokračovat v minimalisticky výhružném netanečním technu v duchu minulé desky Demiurge (je na We Want War), takže je na co se těšit.

4 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Zaujalo, líbilo. Připomnělo mi to australské HALO; nějak tak by zněli, kdyby nehráli na struny a bicí.

anek řekl(a)...

halo je dobrý tip, díky

Anonymní řekl(a)...

Myslel jsem, že je znáš. Znám je díky Merdusovi z Letmo prod. A pokud bys rád něco podobného, rozhodně nesáhneš vedle se starými nahrávkymi TOADLIQUOR (kolem roku 1992). Tady jsou dokonce i živě: http://youtu.be/q3WM-d2s89I

anek řekl(a)...

Toadliquor v povědomí vedu, nikdy je pořádně neslyšel, ale už se na ně chystám. Halo mi přesně sedí tou svojí odtažitostí - nesnaží se z tebe ždímat emoce, což mi sedí čím dál víc..